Telebankéř

Hledáš zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v příjemném pracovním prostředí? Jsi český rodilý mluvčí a rád komunikuješ? Zajímá Tě práce v zákaznickém oddělení? Pokud ano, pak do našeho zákaznického centra hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

  • Telefonická a písemná komunikace se stávajícími a potenciálními klienty
  • Zodpovědnost za prodej produktů společnosti ING Bank
  • Poskytování informací o smlouvách a případných změnách stávajícím klientům
  • Zpracování veškerých klientských požadavků a administrace smluv
  • Zodpovědnost za správnost informací poskytovaných klientům
  • Zachování image společnosti při kontaktu s klienty

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Vynikající znalost českého jazyka – slovem i písmem
  • Znalost AJ (na komunikativní úrovni)
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Silnou orientace na zákazníka
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Možnost práce v dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Propracovaný systém zaškolení
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s neomezenou variabilní složkou
  • Práci v příjemném a moderním pracovním prostředí
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
  • Získání kvalitní praxe v oboru bankovnictví
  • Otevřenou firemní kulturu a velmi přátelský přístup
  • Balík zaměstnaneckých benefitů (28 dní dovolené, stravenky v nominální hodnotě 100 Kč, cafeterie, očkování proti chřipce zdarma, teplé nápoje na pracovišti zdarma, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní připojištění, ING squashová liga a další)

Zaujalo Tě to? Tak neváhej a přihlaš se do výběrového řízení pomocí tlačíka "Odpovědět" níže. Už se těšíme!

Kontakt

ING Česká republika
Hana Exlerová