ZÁKAZNICKÁ PÉČE ING - pečující:)

Hledáš zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti v příjemném pracovním prostředí na Českomoravské - metro B?
Jsi český rodilý mluvčí a rád komunikuješ? Zajímá Tě práce v zákaznickém oddělení? Pokud ano, pak čtu prosím dál:)

Náplň práce:

  • telefonická a písemná komunikace se stávajícími a potenciálními klienty
  • zodpovědnost za prodej produktů společnosti ING Bank
  • poskytování informací o smlouvách a případných změnách stávajícím klientům
  • zpracování veškerých klientských požadavků a administrace smluv
  • podávání správných informací klientům
  • zachování image společnosti při kontaktu s klienty

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • vynikající znalost českého jazyka – slovem i písmem
  • znalost AJ (na komunikativní úrovni) - je výhodou
  • příjemné a profesionální vystupování
  • silnou orientace na zákazníka
  • schopnost práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • propracovaný systém zaškolení
  • zajímavé mzdové ohodnocení s neomezenou variabilní složkou
  • práci v příjemném a moderním pracovním prostředí
  • získání kvalitní praxe v oboru bankovnictví
  • otevřenou firemní kulturu a velmi přátelský přístup
  • balík zaměstnaneckých benefitů (28 dní dovolené, stravenky v nominální hodnotě 100 Kč, cafeterie, očkování proti chřipce zdarma, teplé nápoje na pracovišti zdarma, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní připojištění, ING squashová liga a další)

Zaujalo Tě to? Tak neváhej a přihlaš se do výběrového řízení pomocí tlačíka "Odpovědět" níže. Už se těšíme!

Kontakt

ING Česká republika
Alexandra Filipová