Specialista prodeje ING Bank - Brno (20h týdně)

Máš chuť začít ve své kariéře růst? Jsi iniciativní a aktivní člověk, který dobře vychází s ostatními lidmi a nebojí se je oslovit? Láká Tě zaměstnání v nadnárodní společnosti? Hledáš práci na zkrácený úvazek?

Co je hlavní náplň práce?

  • Promovat a aktivně nabízet naše produkty klientům obchodního centra;
  • Naslouchat stávajícím klientům, pomoci s obsluhou produktů a řešit jejich požadavky.
  • Spolupracovat na dosažení společných výsledků

Jsi tím správným kandidátem pokud...

  • Rád aktivně komunikuješ s lidmi, máš rád výzvy a jsi cílevědomý.
  • Pozitivní energie a úsměv Tě neopouští jak při osobní komunikaci, tak ani po telefonu.
  • Máš silný tah na branku a radost z překonávání nastavených cílů.
  • Jsi týmový hráč a spolupráce s ostatními kolegy Tě těší.
  • Máš alespoň základní přehled o finančních produktech.
  • Máš minimálně ukončené SŠ vzdělání.

Co Ti nabízíme my...

  • Příležitost stát se součástí našeho týmu nové moderní banky.
  • Staneš se nejen odborníkem na spoření, ale také na investiční produkty.
  • Přátelské prostředí společnosti a podporu všech kolegů, kteří Ti rádi pomůžou.
  • Atraktivní systém odměňování na základě dosažených cílů a tvých prodejních schopností.
  • Flexibilní pracovní dobu vhodnou nejen pro studenty, ale i pro maminky na rodičovské dovolené nebo aktivní seniory.

Zaujalo Tě to? Tak nám pošli své CV, už se na něj těšíme!

Kontakt

ING Česká republika
Gabriela Hastíková