SPECIALISTA PRODEJE ING BANK - PRAHA

Máš chuť začít ve své kariéře růst? Jsi iniciativní a aktivní člověk, který dobře vychází s ostatními lidmi? Láká Tě zaměstnání v nadnárodní společnosti? Hledáš práci na zkrácený úvazek?

Co je hlavní náplň práce?

• Aktivně pomáhat našim klientům s výběrem vhodných spořicích a investičních produktů.
• Naslouchat stávajícím klientům, pomoci s obsluhou produktů a řešit jejich požadavky.
• Spolupracovat na dosažení společných výsledků.

Jsi tím správným kandidátem pokud...

• Rád aktivně komunikuješ s lidmi, máš rád výzvy a jsi cílevědomý.
• Pozitivní energie a úsměv Tě neopouští jak při osobní komunikaci, tak po telefonu.
• Máš silný tah na branku a radost z překonávání nastavených cílů.
• Jsi týmový hráč a spolupráce s ostatními kolegy Tě těší.
• Máš alespoň základní přehled o finančních produktech.
• Není ti cizí používání počítače, orientuješ se v MS Office, na webu a používáš smartphone.
• Máš minimálně ukončené SŠ vzdělání.

Co Ti nabízíme my...

• Příležitost stát se součástí našeho týmu nové moderní banky.
• Staneš se nejen odborníkem na spoření, ale také na investiční produkty.
• Přátelské prostředí společnosti a podporu všech kolegů, kteří Ti rádi pomůžou.
• Fixní hodinovou mzdu a k tomu atraktivní odměny dle plnění stanovených cílů.
• Flexibilní pracovní dobu vhodnou nejen pro studenty, ale i pro maminky na rodičovské dovolené nebo aktivní seniory.
Zaujalo Tě to? Tak nám pošli své CV už se na něj těšíme!

Kontakt

ING Česká republika
Zbyněk Němec